Konkursy1

Konkursy - klasy IV-VIII

Konkursy_m
Miło nam poinformować, że uczennica Anna Kozak z kl. 4b zdobyła 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ""Gliwice - moje miasto, ciekawe miejsca" organizowanym przez SP nr 14.
Konkursy_m
Finał konkursu " Gliwice czytają dzieciom" organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Gliwicach.
Lilianna Potkowa z kl.VI b zajęła II miejce w kategorii klas 4-6
Anna Felikszowska z kl.VII a zajęła II miejsce w kategorii klas 7-8.
Konkursy_m
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 w Krakowie odbył się finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słowa Tischnera”. Konkurs ten, miał na celu przybliżenie postaci Józefa Tischnera dzieciom i młodzieży. Inspiracją dla uczestników konkursu w tym roku stały się słowa profesora, w których rozważa on ideę piękna.
W konkursie wzięli udział uczniowie z 106 szkół, z 84 miejscowości z całej Polski. Nadesłano 550 prac plastycznych.
Nasza uczennica Matylda Nycz z klasy 6b zdobyła III miejsce. Gratulacje.
Opiekun: Joanna Klebanowicz
Konkursy_m
W Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "W magicznym świecie baśni Braci Grimm i H. Ch. Andersena" dla klas 4 organizowanym przez SP nr 6 i Miejską Bibliotekę Publiczną nasze uczennice Antonina Hawrylewicz oraz Anna Kozak z kl. 4b zajęły 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
Nasz szkolny zespół "Jedyni" pod opieką pani Katarzyny Symeli-Bocheńskiej zdobył wyróżnienie w I edycji konkursu piosenki religijnej " Duchu Święty Przyjdź" pod patronatem Gościa Gliwickiego. Serdecznie gratulujemy
Konkursy_m
Dnia 16.02.2023 w Centrum im. Św. Jana Pawła II w Gliwicach odbył się finał XXVIII Konkursu Wiedzy Biblijnej. Wzięło w nim udział 70 uczniów klas IV i V z całej diecezji gliwickiej. Uczennica naszej szkoły Anna Bużan z klasy V a zajęła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
Julia Biernat z klasy 8 b zdobyła wyróznienie w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kalendarz 2023-fantastyczne miejsca, niezwykłe przygody" Gratulacje!!
Opiekun J.Klebanowicz
Konkursy_m
8 grudnia br. uczennice klas 4a, 4b oraz 5b - Maja Szendzielorz, Anna Kozak, Nikola Kowalska i Ola Bieroń reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie "Świąteczna Radość". Konkurs podzielono na dwa etapy: czytanie ze zrozumieniem oraz wykonanie pracy plastycznej zgodnej z otrzymanym opisem.
Drużyna w składzie Maja Szendzielorz i Ania Kozak zajęła 2 miejsce.
Wszystkim uczestniczkom dziękuję za udział i serdecznie gratuluję!
Konkursy_m
Nasza uczennica Anna Felikszowska z klasy 7a wzięła udział w powiatowym konkursie literackim zainspirowanym słowami Władysława Bartoszewskiego " Warto być przyzwoitym ". Praca naszej uczennicy została doceniona wśród 120 innych, które wpłynęły na konkurs i Ania zajęła III miejsce, zalazła się w ścisłym gronie laureatów. Ani serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkursy_m
Dnia 24.11.2022, w auli Jana Pawła II w Gliwicach odbył się etap rejonowy XXVIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV i V.
Uczennica naszej szkoły Anna Bużan z klasy V a zajęła V miejsce spośród 53 uczestników uzyskując 36 pkt na 40 możliwych i tym samym awansowała do finału diecezjalnego tegorocznej edycji konkursu.
Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
Klasa 8a wzięła dzisiaj udział w XIX Szkolnym Rajdzie o Puchar Jesieni pod hasłem "Zrób coś dla Ziemi, zrób coś dla Ojczyzny" organizowanym przez CKZiU nr 1 w Gliwicach.
Zajęła w nim I miejsce! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Konkursy_m
Ania Bużan z kl.5a oraz Hela Barłowska z kl.8a zostały laureatkami XXIX Wojewódzkiego Konkursu plastycznego "Ocalić od zapomnienia 2022". Gratulacje dla naszych artystek!!!
Opiekun: J.Klebanowicz