Dokumentacja

Zdalne nauczanie - od 23.10.2020r.

Lekcje uszeregowane są klasami. Należy wybrać swoją klasę, następnie interesujący nas przedmiot. (plany lekcji znajdują się poniżej folderów)

Dokumenty1

Plany lekcji kl. I-III

Część zajęć odbywać się będzie online na platformie Teams (informacja na planie), część na padletach dostępnych powyżej.

Plany lekcji kl. IV - VIII - 23.11.20r. - 27.11.20r.

Dyżury konsultacji z rodzicami podczas zdalnego nauczania

W tabeli poniżej umieszczone są dyżury nauczycieli dla rodziców. Przed każdym dyżurem Rodzic jest zobowiązany do wcześniejszego umówienia się z nauczycielem przez dziennik vulcan. Spotkanie odbywa się przez aplikację Teams, Rodzic korzysta z konta swojego dziecka.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie
chciałabym przypomnieć, iż w trakcie lekcji online oraz używania platformy edukacyjnej obowiązuje całkowity i bezwzględny zakaz fotografowania, nagrywania lub utrwalania w jakiejkolwiek formie lub za pomocą jakichkolwiek urządzeń prowadzonej lekcji oraz biorących w niej udział nauczycieli oraz uczniów. Dodatkowo pragnę podkreślić iż wszelkie materiały stworzone przez nauczycieli na potrzeby prowadzenia lekcji online - konspekty, nagrania głosowe, filmy, teksty, obrazki itp. - są własnością nauczyciela i ich użycie do celów innych niż przedstawione przez nauczyciela (bez jego wiedzy i zgody) będzie naruszeniem prawa. W przypadku pozyskania przez szkołę informacji o rozpowszechnianiu wyżej wymienionych nagrań lub niewłaściwego wykorzystania przygotowanych materiałów nauczycielowi przysługuje szereg środków prawnych mających na celu ochronę jego wizerunku i jego dzieł, łącznie z drogą postępowania sądowego. Ponadto obowiązuje zakaz zakłócania przebiegu zajęć poprzez wprowadzenie jakichkolwiek treści niezwiązanych z prowadzoną lekcją.
Małgorzata Kaczorowska
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Gliwicach