Planszowki

Aktualnosci_m
Dzień Gier Planszowych
12 października 2020
W tym roku po raz pierwszy w Polsce obchodzony został Dzień Gier Planszowych. Dzień ten przypadł 10 października i został wpisany do kalendarza świąt nietypowych.
Klasa 2b postanowiła również ten dzień świętować. Przez cały dzień uczniowie grali w różne gry planszowe i karciane. Oprócz dobrej zabawy, przede wszystkim ćwiczyli swoją spostrzegawczość, refleks czy logiczne myślenie. W między czasie rozegrali również turniej klasowy gry "Kot Simona" w którym liczył się przede wszystkim dobry wzrok :) W turnieju I miejsce zajęła Ania, II miejsce Emilka, a III miejsce Zuzia.
Na zakończenie dnia, indywidualnie lub w grupkach stworzyli własne gry planszowe.