Witamy serdecznie w zakładce, którą poświęcamy dla Rodziców.

Znajdziecie tutaj artykuły napisane przez naszych wychowawców.

Dowiecie się jak zapisać pociechę do naszego Przedszkola oraz znajdziecie wszystkie potrzebne dokumenty.

Konsultacje

W związku z wprowadzeniem godzin konsultacyjnych dla rodziców zapraszamy do indywidualnych spotkań w razie potrzeb według następującego harmonogramu. Terminy konsultacji dostępne TUTAJ

Założenie konta na e-przedszkolu.
Informacja ta dotyczy rodziców, których dzieci rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu. Założenie tego konta jest niezbędne i zachęcam zrobić to jak najszybciej ponieważ będziecie tam Państwo otrzymywać rachunki za przedszkole, a także informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola, wiadomości od wychowawcy lub innych pracowników przedszkola.
1. Wpisujemy adres eprzedszkole.com.pl
2. Klikamy napis Rejestracja
3. Wpisujemy swój adres e-mail i hasło
4. Rejestrujemy się wpisując swoje dane
5. Akceptujemy Regulamin eprzedszkola
6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny , który należy kliknąć
7. Wpisujemy wybrane hasło i logujemy się na konto
8. W lewym górnym rogu znajduje się znak plus w niebieskim kółku i napis dodaj dziecko – klikamy na plus
9. Wpisujemy PESEL dziecka i numer karty, którą otrzymaliście Państwo od wychowawcy
10. Po zatwierdzeniu na założone konto będziecie Państwo otrzymywać rachunki za przedszkole oraz niezbędne wiadomości dotyczące organizacji pracy przedszkola.
Życzę powodzenia !!!
M. Kaczorowska